1.12.2018, ToSiPiš.cz: HOMEAutodíly 4WD / 4×4Advertising & Marketing

Představujeme australskou off-roadovou legendu: Allan Gray je hlavním inženýrem společnosti Terrain Tamer, mimořádně zkušeným opravářem vozů Toyota a obdivuhodným kouzelníkem v australském terénu.

Allanova energie a nezdolnost je obdivuhodná. Allanovi je 83 let! Přesto své dny tráví neúnavnými přestavbami a opravami terénních automobilů, psaním edukativních i názorových článků o off-roadovém světě a souběžně stihne i natáčet nesmírně populární videa. Původně Allan vlastnil jeden z prvních australských obchodů s autodíly na 4WD Toyota. Před časem ale firmu prodal. Namísto toho, aby si užíval zaslouženého důchodu, ale přijal nabídku společnosti Terrain Tamer a stal se jejich hlavním inženýrem. Kuráží i vizáží je to svébytný chlapík, takže se zcela automaticky stal i mediálním maskotem celého společnosti.

Odkud Allan Gray pochází?

Vyrostl v Prestonu na severozápadním předměstí Melbourne. Čili na jihu Austrálie.

Je to automechanik tělem i duší. Když se ho reportér zeptal, zda poslouchá australský folk, AC/DC nebo Midnight Oil, odpověděl: Raději bych poslouchal 350 Chevy při vysokých otáčkách nebo 50hp jednoválcový motor Speedway!

Na otázku Kdybyste se mohl s někým potkat s někým z minulosti a jít s ním na pivo, říká, že by to byl Abraham Lincoln, který mu názorově konvenuje.

Allanovi je 83. Co ho drží tak dlouhá léta v kondici a v pozitivním nasazení?

On sám říká: Nemám žádný alternativní plán. Naučte se rozeznávat potěšení od štěstí. Z minulosti se poučte a potom ji zapomeňte. Neplánujte odchod do důchodu. Přátelte se s mladšími lidmi (starých přátel budete mít čím dl tím míň!). Pevná víra ve vyšší moc pomáhá (ne z hlediska bezproblémového života, ale při rozhodování a zvládání stresu). Snažte se mít své ego pod kontrolou, snažte se vyhnout cukru a vždycky se starejte o ostatní lidi.

Celý rozhovor je k dispozici na blogu TerrainTamer.com.


Terrain Tamer – Autodíly, s nimiž se v pořádku dostanete domů›› Zpět

Nahoru