1.11.2018, ToSiPiš.cz: HOMEAutodíly 4WD / 4×4Advertising & Marketing

Když naše letadlo přistálo v Mount Isa na severovýchodě Austrálie, plánovali jsme odpočinek. Široká scenérie místní divočiny nás ale zaskočila fascinujícím způsobem. Navíc tu všude bylo i tolik monster trucků, Toyoty, Jeepy a další terénní vozidla s pohonem 4WD / 4 × 4. Čtyřkolky tu měli doslova v každém domě, a s ohledem na nedaleké rudné doly i obrovské tahače s natěženou rudou. Všechny místní kopce jsou z červeného kamene a táhnou se míle daleko. Když pak vyrazíš z města do divočiny, ze silnice si netroufneš uhnout kvůli všem těm termitištím.

Lidi v Mount Isa ale byli skvělí, kdykoli – ve dne, v noci. Občas jsme od nich potřebovali pomoc, protože ne vždycky nám všechno vyšlo podle původních plánů. Vzdálenosti mezi některými ranči tady jsou tak velké, že řada místních dětí je se svou školní třídou spojena jen prostřednictvím online vyučování.

Zpátky ale k důvodu, pro který jsme tady. Máme tu holce jménem Jess postavit Terrain Tamer bourák na nahánění dobytka a to tak, aby jízdu terénem vydržel na dlouhá léta. Brent probral natáčení a potom dal dohromady scénář. Kdybych tehdy věděl, co mě čeká… Měl jsem se hned dát na útěk, ale Andrew řekl, ať mě to ani nenapadne. Často jsme pak během natáčení vypadali drsně a strhaně, jedli jsme ve staré kůlně, celý týden jsme skoro nespali a na producenta jsme pak už vůbec nedbali.

Jeden den toho hektického týdne, když jsme celý tým sbalili, jedeme po dálnici a zjistíme, že jsme zapomněli na naší Jess! Vyzvedli jsme jí na parkovišti, ale byla naštvaná. To jsem pak na chvíli přestal být miláčkem rodiny. Jess si totiž myslí, že jsem za to mohl já.

Nakonec se ale všechno povedlo. Jízda naším hotovým terénním autem byla naše třešnička na dortu. Tak jen sem s naháněním dobytka, teď už jsme na to experti! Když pak Jess v australské divočině nahání dobytek – tvrdě přes klády a kamení, s helikoptérou nad hlavou a dobytkem poblíž – právě tady najdou dokonalé využití součástky s odolností Terrain Tamer!

Na počátku jsme v místní divočině byli zelenáči. Díky autodílům Terrain Tamer a našim zkušenostem jsme se ale osvědčili. Naše úprava terénního auta se povedla báječně! Stejně ale – ta vůbec nejsofistikovanější věc, kterou v našich videích uvidíte, je zřejmě „cákometr“ na korbě Jessina auta!

Terrain Tamer – součástky, které vydrží. Od roku 1969

Sledujte naše videa. Terrain Tamer nahání dobytek!

¨

›› Zpět

Nahoru